TehotenskáKalkulačka.sk

  Prihlásenie
  Registrácia
  Domov
  Mobil
  Všetky Diskusie
  Galéria
  Otehotnenie
  1. Trimester
  2. Trimester
  3. Trimester
  Pôrod
  Pôrodnica
  Bábatko
Ultrazvuk
Magnetická Rezonancia
ZdravieDecembrovky 2022
Vlož foto
Toto fórum bolo vytvorené pre mamičky s termínom pôrodu v Decembri 2022. Má služiť na komunikáciu medzi budúcimi mamičkami pred pôrodom ako aj na udržiavanie kontaktu a diskusie po pôrode.

Toto fórum nikdy nezanikne. Mamičky, ktoré sa tu stretávajú sú špeciálna skupina. Budu mať približne rovnako staré deti, ktoré budú prechádzať rôznymi vývojovými štádiami v tom istom čase. Toto fórum je výborne médium na vzájomné rady, pomoc a povzbudenia v ťažkých chvíľach. Nebudete si môcť len tak vybehnúť na kávičku a preberať udalosti dňa, obzvlášť ak jedna z Vás je v Bratislave a druhá v Michalovciach. A už vôbec nie ak máte doma 1 mesačný plačúci balíček. Otvoriť internet a napísať do fóra je jednoduchšie.

Preto sa nezabudnite zaregistrovať a zapísať na odber diskusných príspevkov. Tak dostanete každý nový príspevok v tomto fóre do vašej emailovej schránky.

Pochválte sa s fotografiami Vašich ratolestí alebo s čímkoľvek. Ste predsa skupina žien, ktoré spojil fakt že v približne rovnakom čase porodíte bábatko. Pravdepodobne sa niekedy aj stretnete a budete mať pocit že sa poznáte roky. Dajte sem fotku zo stretnutia. Bude sa Vám to pačiť. Veď je to už na celý život.

Decembrovky 2022


face.png
24/5/22, 22:53:58
Ahojte ako sa darí? Ja mám zajtra poradňu kde mi dá už tehotenskú knižku ak bude všetko ok 🙏 inak okrem bolestivych pŕs hlavne ráno keď vstávam je to hrozne mi nič nie je ani nebolo … toto tehotenstvo mám za odmenu 😊 dufam…😊
face.png
4/5/22, 14:34:56
To je úžasné ❤️ Držím palce, nech zázrak rastie
face.png
2/5/22, 11:27:19
Ja idem na prvú tehu prehliadku zajtra... Tiež som veľmi netrpezlivá a zvedavá čo mi lekárka povie. Dievčatá nestresujme, buďme v pokoji... :) Všetko azda dobre dopadne :)
face.png
29/4/22, 23:50:37
Ahojte…bola som v utorok na kontrole,už videla doktorka biť srdiečko len povedala,ze sa jej zda troska menšie na 8mi týždeň… ale som 7+4 (na kontrole v utorok som bola ešte len 7+2) takze ešte by miery mali zodpovedať 7memu týždňu si myslim… či ako?
face.png
29/4/22, 08:39:56
Dobrý deň ja som mala 2.4. Pozitivne 2 testy sla som na pohotovost lebo som mala bolesti vedela som ze mam cistu na vajecniku lekar tam videl tekutinu no povedal mi ze spravime krvny test a po 2 hodinach mi oznil ze hcg je 230 nakolko nic nevidel ide o mimomaternicove tehotenstvo a mala by som ist lezat ak rano bude hcg vyssie tak by ma operovali som velmi raza ze som si podpisala reverz a isla domov. O 10 som sla do nemocnice zasa na kontrolne mesty nakolko som sa objednala k specialistovi 14.4. Bolo na sone vidiet plod. Co som sa rozplakala a bola som velmi rada vcera som bola u lekara a bolo vidi uz aj reakciu srdiecka 🥰🥰🥰🥰
face.png
26/4/22, 13:48:52
Neviem koľko ti meškal menzes, či ešte mešká...Jednoducho málo informácií. Ak však boli tri testy negatívne, pravdepodobne tehotná nebudeš. Nezobrala ti lekárka krv?
face.png
26/4/22, 13:20:37
Ja som tu nova.Pri prvých priznakoch a ked mi meškala vôbec neprišiel menzes zavolala som doktorke objednala a na sone nič nevidel asi som bola priskoro.povedala mi že mam prisť ak mi nepride dalši menzes.robila som si tri testy a každy bol negativny.chcem sa opýtať môžem byť tehotna aj ked test bol negativny?
face.png
22/4/22, 08:41:36
Vraj prvá prehliadka v 8. týždni je bežná. Hlavne počas covidu sa robili aj neskôr. Ja plánujem lekárke volať až začiatkom budúceho týždňa. Uvidíme čo mi povie, ale rátam, že ma tiež objedná až cca na 8. týždeň.
face.png
21/4/22, 23:57:50
Mne vysiel prvý test 7.4… mala som digitálny aj s indikátorom týždňa tehotenstva (pred koľkým týždňom som počala tak to tam je napísané 😃) a vysiel mi pozitívny a ukázal 1-2 (týždne) len som tomu moc neverila,urobila som si klasicky,ktorý mi vysiel tiež,ale este slabo,potom ďalšie za pár dní už boli hneď viditeľne a silné,hneď na druhý deň ako mi vysiel ten digitálny som volala doktorke,povedala ze to je ešte skoro(vtedy som bola v 5.týždni) a ze mám prísť až po Veľkej noci,ale nakoniec ma objednala ešte pred sviatkami ale doktorka nič nevidela (to som bola na začiatku 6.týždňa),len mi zobrala krv a aj s krvi som mala pozitívny hcg …mám prísť za dva týždne,čo vychádza na budúci týždeň,to budem v 8.týždni … pri prvej som tiež bola prvý krát v 6.týždni,takisto nič doktor nevidel a tiež som mala prísť o dva týždne a už bolo krásne vidieť … ale si myslim,ze v 6.týždni by už mali niečo vidieť nie??
face.png
21/4/22, 18:16:40
Ahojte, dnes som volala na gynekologiu. Objednali ma až takmer o mesiac 😮, keď budem v ôsmom týždni. Zdá sa mi to dosť neskoro. Kedy ste boli na prvej kontrole vy?


Najnovšie
  Októbrovky 2023
  Novembrovky 2023
  Decembrovky 2023
  Januárovky 2024
  Februárovky 2024
Obľúbené
  Čínsky kalendár
  Fetálna váha a dľžka
  Výpočet BMI
  Všetky Diskusie
  Čínska metóda
  Decembrovky 2022
  Ako otehotnieť
  Jonášová metóda
  1. Týždeň
  14. Týždeň
  9. Týždeň
  Pôrod 2. fáza a epiziotómia
  Oznámenia tehotenstva
  41. Týždeň
  40. Týždeň
  39. Týždeň
  38. Týždeň
  37. Týždeň
  36. Týždeň
  35. Týždeň
  34. Týždeň
  33. Týždeň
  32. Týždeň
  31. Týždeň
TOPlist