TehotenskáKalkulačka.sk

  Prihlásenie
  Registrácia
  Domov
  Mobil
  Všetky Diskusie
  Galéria
  Otehotnenie
  1. Trimester
  2. Trimester
  3. Trimester
  Pôrod
  Pôrodnica
  Bábatko
Ultrazvuk
Magnetická Rezonancia
ZdravieLučenec
Vlož foto
Diskusné fórum pre Lučenec a okolie. Má slúžiť na vzájomné rady a pomahanie si, organizovanie stretávok, výmeny detského a tehotenského oblečenia, prípadne ich predaj a podobne.

Táto stránka má byť vytváraná mamamy pre mamy. Má byť zdrojom informácií o dostupných službách vo Vašom meste. Klikni na "Uprav tento text" pod článkom a píšte o tehotenských, zdravotníckych a iných akciách, cvičeniach, prednáškach, zariadeniach ale aj o tehotenských obchodoch a cenách v nich a podobne.

Lučenec


face.png
11/4/16, 00:49:48
Uz drzis v naruci-a budes MAMA!
face.png
11/4/16, 00:48:16
Ahoj Kristina,ja som rodila v LC pred rokom,partnera odporucam hlavne este pred porodom,aby ti pomasiroval chrbat,ukludnil ta...lebo porod moze byt aj ukazkovy aj tazsi(vtedy ho na salu nepustia). Gynekologovi oznam,ze chces rodit v LC odosle ta do poradne do nemocky,kde budes chodit kazdy tyzden na sono a kontrolu. Dlzka pobytu mamicky a dietatka zalezi od ich zdrav.stavu. V porodnici dostanes krabicu s malickostami pre babetko aj teba. Plati sa poplatok za partnera pri porode a musi absolvovat skolenie ,aby mohol byt pri porode. Aj ja som bola prvorodicka,zelam tebe aj babetku vela zdravia,lahky porod a nech si ho(ju)
face.png
10/4/16, 19:46:25
Dobrý večer, mám termín 3.6. a som rozhodnutá ísť rodiť do LC. Mám množstvo otázok, nakoľko som prvorodička. Chcela by som mať snúbenca pri pôrode, platia sa tam nejaké poplatky? Koľko si nechávajú prvorodičku v nemocnici? Dostávajú sa nejaké balíčky pri príchode alebo odchode? Som Dôvera poisťovňa. Treba sa tam ísť nejak ohlásiť skorej, že tam plánujem rodiť? Ďakujem za každú informáciu. Kristína
face.png
9/10/13, 20:31:48
Ahoj ja som priamo z Lc. Mam sa fajn dakujem :) Podla tejto stranky 1maj a podla dr. koncom aprila tak uvidime. A ty ako? Si prvorodicka ja ano, kolko mas rokov a ako to vsetko prezivas? :)
face.png
9/10/13, 19:42:23
Ahoj, ja som z okresu Lučenec. Ako sa máš? a kedy máš termín?
face.png
9/10/13, 16:35:47
Ahojte je tu niekto z Lučenca?
face.png
24/5/12, 12:48:05
Ty si teda v ktorej skupine?Pošli mi to číslo prosím ťa a ja sa budem pchať k tebe :) ak ti to nevadí.Na rizikovom som preto,lebo...bolo toho na začiatku dosť, mám 35 rokov, za sebou 2 operácie maternice a 1 potrat,bývalo mi zle a aj som krvácala.Potom už bolo celkom ok,len som mala ohnuté klenby,tak som mala viac oddychovať,ale dnes mi povedal,že už je to ukážkové tehu.
face.png
24/5/12, 08:35:09
Tak a mám ťa na koníku :) akože aj tých 34 € je dosť, ale je to do konca - pokiaľ neporodíš a p. Číčelová rada poradí aj keď porodíš stačí ked jej zavoláš a povieš svoj problém. Existuje cvičenie aj v nemocnici, ale tam je za každý vstup 2 €, tak keď si to spočítaš, tak ťa to stojí viac. A môžem sa opýtať, že prečo si na rizikovom? S p. Číčelovou sa dá dohodnúť čo sa týka času pretože cvičí od 12-ej do nejakej 17-ej, ale záleži aj na tom v ktorej skupinke má voľné ale viem, že u nás sa uvoľnili 2 miesta to je 13.30 hod potom o 12-ej je free., ale to by som ti poslala číslo a dohodla by si sa s ?ou :) Kurz ja každu stredu v dohodnutú hodinku ako sa dohodneš s p- Číčelovou
face.png
21/5/12, 22:20:47
Zaregistrovala som sa tam tiež ako Legorka.Tak je dobre,lebo sa mi to zdalo veľa na týžde? 34 eur.Vo štvrtok idem teraz do poradne,tak sa spýtam doktora,čo on na to,či vôbec môžem chodiť na cvičenie,lebo som na rizikovom,ale tak snáď sa dohodneme.Ešte sa ťa spýtam ako dlho trvá ten kurz a ako často to býva a aj od-do.Ja mám už jednu slečnu prváčku,tak sa musím trošku aj jej prispôsobiť :)
face.png
19/5/12, 07:03:33
Ahoj tých 35 € je na celý kurz nie na týžde?. Nemusíš hneď platiť p. Číčelová Ti povie, aby si prišla nejakých 3-4 x a potom sa rozhodneš, či chceš chodiť a zaplatíš alebo nie. Podľa m?a je to ok pretože len necvičíš, ale Ti p. Ćíčelová poradí vo veľa veciach sú tam prednášky o kojení, ak ťa bolia kríže tak ti individuálne poradí ako máš cvičiť, keď ťa niečo trapi ohľadom pôrodu, tak ti to pekne vysvetlí. No ja som spokojná :) V zlatej uličke sa to potom platí u sesetričky :) Na modrom koníku nie je nič zložité, len treba prelašovať, a ak si sa zaregistrovala tak daj nich ja ťa nájdem :)


Najnovšie
  Júnovky 2023
  Novembrovky 2023
  Decembrovky 2023
  Januárovky 2024
  Februárovky 2024
Obľúbené
  Čínsky kalendár
  Fetálna váha a dľžka
  Výpočet BMI
  Všetky Diskusie
  Decembrovky 2022
  Jonášová metóda
  Čínska metóda
  10. Týždeň
  UK
  31. Týždeň
  7. Týždeň
  Ako otehotnieť
  1. Týždeň
  14. Týždeň
  9. Týždeň
  Pôrod 2. fáza a epiziotómia
  Oznámenia tehotenstva
  41. Týždeň
  40. Týždeň
  39. Týždeň
  38. Týždeň
  37. Týždeň
  36. Týždeň
  35. Týždeň
TOPlist